فصلنامه صنعت لاستیک ایران IRM

نشریه صنعت لاستیک ایران (IRM) ، یک نشریه تخصصی در حوزه ی علوم مربوط به الاستومرها و تکنولوژی تایر و قطعات لاستیک است که ازسال ۱۳۷۴ به صورت فصل نامه توسط شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک منتشر می شود.
در این نشریه عمدتاً مباحث مربوط به مواد اولیه و آمیزه کاری لاستیک، طراحی تایر، تکنولوژی های بازیافت تایرهای فرسوده و آزمونهای مرتبط به محصولات لاستیکی مطرح می شود. همچنین به منظور ارتقای توان مدیریتی و سیستم های کیفیت و بهبود کسب و کار واحدهای صنعتی، بخش های دیگری از جمله مدیریت، سیستم کیفیت، بهره وری و بازرگانی نیز در این نشریه وجود دارد.
این نشریه از سال ۱۳۸۶ دارای رتبه علمی - ترویجی از وزارت علوم- تحقیقات و فناوری شد و بخش عمده یی از پژوهشهای کاربردی در حوزه صنعت لاستیک که توسط دانشجویان ، کارشناسان صنعت لاستیک و اساتید دانشگاهها و مراکز پژوهشی انجام می شود در این نشریه به چاپ می رسد.
هدف از انتشار این نشریه ارتقای سطح علمی کارشناسان و مدیران و نیروهای کار شاغل در صنعت بزرگ تایر و قطعات لاستیکی در زمینه های علوم و تکنولوژی محصولات لاستیک، مدیریت نوین در حوزه های تولید، منابع انسانی و بهره وری و نیز سیستم های کیفی است.

 

 

اطلاعات مجله:

 

فصلنامه صنعت لاستیک ایران IRM

Iran Rubber Magezine
 
موضوعات تحت پوشش: محیط زیست (عمومی)، مهندسی محیط زیست، شیمی صنعتی
زبان ژورنال: فارسی
صاحب امتیاز: شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک
سطح مجله: علمی-ترویجی
ترتیب انتشار: فصلی
شماره مجوز وزارت علوم: 3/6119
سال شروع انتشار: ۱۳۷۴
محل انتشار:: تهران
 

اطلاعات تماس با مجله:

 

آدرس دفتر نشریه: تهران - انتهای بزرگراه همت غرب - بلوار پژوهش - جنب پژوهشکده ی هواشناسی
کد پستی: ۱۴۹۷۷۱۶۳۶۵
تلفن : ۰۲۱-۴۴۵۸۰۹۱۷
فکس: ۰۲۱-۴۴۵۸۰۹۱۷
آدرس ایمیل ۱‍: entesharat.rierco@yahoo.net
 

لازم به ذکر است اکثر محققین تیم مسداک در انجام مقاله در موضوع این مجله و حوزه های تحت پوشش آن بسیار متخصص و متعهد میباشند.

بر این اساس موسسه آموزشی پژوهشی مسداک در انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنگره های فارسی زبان،کنگره های خارجی زبان) و همچنین(چاپ مقاله در ژورنال های فارسی زبان داخلی، ژورنال های خارجی زبان )آمادگی خود را اعلام میدارد.

هم اکنون برای مشاوره، انجام،ارسال و همچنین چاپ مقالات توسط تیم مسداک  اینجا کلیک کنید.

برچسب ها: مجلاتژورنال ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.