کنفرانس بین المللی زنجیره تامین سبز

کنفرانس بین المللی زنجیره تامین سبز در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط شرکت پیشگامان سنجش علوم در شهر لاهیجان اجرا و به سرانجام خواهد رسید.با توجه به اینکه این گردهمایی رسما به اجرا خواهد رسید، کلیه مقاله های این همایش در سیستم و مجموعه محتوای ملی ثبت و نمایش داده میشود و شما می توانید با اطمینان کافی، مقاله های خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده خواهید نمود.

حوزه های تحت پوشش: علوم محیط زیست ، مهندسی محیط زیست
برگزار کننده: شرکت پیشگامان سنجش علوم
شهر برگزاری: لاهیجان(خیابان کاشف، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، مرکز رشد واحد های فناور، کد پستی:4416939515 -دبیرخانه تهران، دارآباد، میدان شهدای دارآباد، خیابان سبکرو، بن بست قیدی، پلاک 3)

 

تاریخ برگزاری:

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ارسال اصل مقالات:

۳۱ فروردین ۱۳۹۶

تاریخ اعلام داوری مقالات:

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

مهلت ثبت نام در کنفرانس:

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
 
 

بررسی اولویت های ملی در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و در کنار آن رصد جهت گیری پژوهش ها و فعالیت های علمی داخلی و بین المللی در سال های گذشته نشان می دهد که توجه خاصی در سطح جهانی به مسئله محیط زیست معطوف شده است. واقعیت های این روزهای کشور گویای حجم بسیار بالای تقاضا برای انجام مطالعات دانشگاهی و کاربردی در خصوص مسائل زیست محیطی است. انواع آلودگی های آب ها، خاک و هوا، تخریب زیست بوم ها و منابع طبیعی در بسیاری نمونه ها وارد دوره چالش برانگیزی برای مدیریت ملی شده است. از این رو جمعی از دستگاه های دولتی، شرکت ها و کارخانجات بخش دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، متخصصان و صاحب نظران مسئولیت پذیر کشور با محوریت شرکت پیشگامان سنجش علوم(پیساکو) از مجموعه واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد، به صورت داوطلبانه تصمیم بر انجام اقداماتی به منظور تقویت فعالیت های حفاظت و صیانت از محیط زیست گرفتند. در اولین گام "کنفرانس بین المللی زنجیره تأمین سبز" با میزبانی استان گیلان به عنوان قطب محیط زیست ایران برنامه ریزی شد تا با نگرشی کامل و از جمیع جهات به پاسخگویی به مسائل زیست محیطی و چاره اندیشی و ارائه راهکارهای علمی در این حوزه بپردازد.

 

محورهای کنفرانس:
- صنایع سبز، توسعه پایدار ، تجاری سازی و فرصت های توسعه سرمایه گذاری های مشترک
- راهکارهای کاهش آلودگی های زیست محیطی در صنایع و خدمات با استفاده ازفن آوری های نوین
- مدیریت پسماند، کاهش آلایندگی و ساماندهی کسب و کار و مشاغل در زنجیره تأمین سبز
- مسائل و مدیریت مصارف آب، انرژی های فسیلی، انرژی های تجدید پذیر و تصفیه پساب های صنعتی

 

(لازم به ذکر موسسه آموزشی پژوهشی مسداک با تیمی متعهد در  انجام مقاله،(ارسال مقاله به کنفرانس های فارسی زبان یا کنفرانس های خارجی زبان)و (چاپ مقاله در مجلات داخلی یا مجلات خارجی) بسیار کارا و تواناست.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از مجلات داخلی یا همچنین مجلات خارجی مرتبط به این کنفرانس بصورت دسته بندی شده اینجا کلیک کنید.

هم اکنون تیم مسداک در انجام و ارسال مقالات با موضوع مرتبط به این کنفرانس و حوزه تحت پوشش آن آمادگی خود را اعلام میدارد.

برای مشاوره،انجام مقاله،ارسال مقاله و همچنین چاپ مقاله اینجا کلیک کنید.

دسته ها: کنفرانس ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.