ویژگی های بارز یک موسسه خوب برای مشاوره پایان نامه چیست؟

ویژگی های بارز یک موسسه خوب برای مشاوره پایان نامه چیست؟

ویژگی های یک موسسه خوب برای مشاوره پایان نامه چیست؟

 مطمئنا هر کسی می دونه که یکی از سخت ترین و در عین حال، مهم ترین کار های دوران تصیل هر فردی، انجام پایان نامه هست. انجام پایان نامه و یا انجام پایان نامه ارشد بسیار بسیار مهمه و برای گرفتن مدرک به اون نیاز دارین ولی باید یک پایان نامه خیلی خوب و به اصطلاح تر و تمیز داشته باشین تا نمره خوبی کسب کنین. برای این منظور، یعنی داشتن یک پایان نامه خوب و حتی خیلی خوب، باید یک موسسه خوب هم برای مشاوره پایان نامه خودتون انتخاب کنید. این کار، سخت هست و نیاز به دقت داره. در این پست با من همراه باشید تا در باره ویژگی های یک موسسه خوب برای مشاوره پایان نامه صحبت کنم.

موسسه انجام پایان نامه

 

همچنین در مسداک بخوانید: دستور العمل های ضروری برای نگارش یک مقاله ی علمی پژوهشی

ویژگی های یک موسسه خوب برای مشاوره پایان نامه

1-مدیریت آن موسسه

 از مهم ترین موضوعاتی که باید حتما به اون توجه کنید، مدیریت موسسه مشاوره پایان نامه هست. اگر مدیر یک موسسه مشاوره پایان نامه، فردی با تحصیلات بالا و با سواد باشه، میتونه اون موسسه رو به بهترین نحو اداره کنه و پرسنل خیلی خوبی هم استخدام کنه و بنابراین شما به نتیجه خیلی مطلوبی خواهید رسید. اما اگر مدیر، مدیر خوبی نباشه، مطمئنا پرسنل خیلی خوبی هم وجود ندارن و شما اصلا به نتیجه دلخواه خودتون نمی رسید. بنابراین هنگام انتخاب موسسه مشاوره پایان نامه، به مدیر اون موسسه دقت کنین.

2-پیشینه و تجربه موسسه

 اکثر موسسه هایی که به تازگی افتتاح شده اند، قیمت های خیلی پایینی دارن و همین باعث میشه که بعضی از افراد این موسسه ها رو انتخاب کنن و هم پولشون رو از دست بدن و هم به هیچ نتیجه ای نرسن. در هنگام انتخاب موسسه مشاوره پایان نامه، حتما به تجربه اون موسسه دقت کنین.

 

3-شهرت آن موسسه

 یکی از مهم ترین شاخص ها برای هر موسسه ای، شهرت اون موسسه هست. معمولا موسسه هایی که شهرت ندارن، برای به دست آوردن اون، خدمات بی کیفیت رو با قیمت پایین عرضه میکنن که این یک دام برای شما هست و باید به اون دقت کنین.

4-تعداد و سطح سواد پرسنل موسسه

 گاهی اوقات، یک یا چند نفر که خیلی کم هستن، خودشون رو در فضای مجازی، به عنوان گروه معرفی میکنن. مطمئنا این افراد نمیتونن کار خیلی زیادی رو برای شما انجام بدن و شما با انتخاب این جور موسسات، فقط  پول و وقت خودتون رو به باد میدین. حتما به تعداد و سواد پرسنل هم دقت کنید.

ویژگی های بهترین موسسه انجام پایان نامه

5-قیمت انجام و مشاوره برای پایان نامه

 مطمئنا باید به این شاخص هم خیلی وجه کنین و در بعضی موارد، افراد فقط قیمت رو در نظر می گیرن و بقیه معیار ها رو کلا بی خیال می شن. بلکه این کار، خیلی اشتباه هست و پرس و جو درباره قیمت باید بعد از موارد قبلی انتخاب بشه؛ گرچه این مورد خیلی مهم هم هست. اگر شما بیشتر از 100 هزار برای این کار بودجه نداشته باشین، نمیتونین یه موسسه با قیمت های بالای 100 هزار انتخاب کنید.

6-داشتن یک وبسایت

 گاها شما موسسات فیزیکی پیدا می کنین ولی این موسسات یک سایت هم برای خودشون ندارن. حتما در این باره جستجو و پرسش کنید که آیا موسسه مورد نظر شما برای خودش، وبسایت داره یا نه؟

7-کیفیت بالای وبسایت

 اگر یک موسسه ای، کیفیت خوب و بالایی در ارائه خدمات داشته باشه، حتما به سایتشون رسیدگی می کنن و سعی دارن که کیفیت مطالب و گرافیک اون رو خیلی بالا ببرن. شاید بگید که این مورد اصلا مهم نیست اما برعکس؛ کیفیت سایت یک موسسه خیلی خیلی مهم هست و کیفیت اونها در ارائه خدمات و پایبندی به اصول مشتری مداری و... اون موسسه رو نشون میده. گرچه اگر این مورد در یک موسسه ضعیف باشه، دلیل بر این نیست که اون موسسه، موسسه خیلی بدی هست و کیفیت ارائه خدماتشون بد هست؛ بلکه این مورد خیلی مهمه. مطمئنا استثنا هم وجود داره!

انجام پایان نامه ارشد

8-رضایت مشتری های قبلی موسسه

 موقع انتخاب یک موسسه برای مشاوره و یا انجام پایان نامه، حتما از افراد دیگه که با اون موسسه کار کردن درباره میزان رضایت اونها از موسسه پرس و جو کنید تا ببنیند دیگران چه نظری دارن. اگر افرادی که از اونها پرس و جو می کنید، زیاد آشنا نباشن، به نتایج حقیقی تری دست پیدا خواهید کرد.

9-تعداد مشتری های قبلی

 مطمئنا یک موسسه که تا حالا حدود 1000 مشتری داشته نسبت به موسسه ای با حدود 100 مشتری، کیفیت خیلی بالاتری داره و میتونه خدمات بهتری به شما ارائه کنه؛ چون این کیفیت موسسه ها هست که مشتری ها رو جذب می کنه. حتما قبل از انتخاب یک موسسه مشاوره پایان نامه، درباره تعداد مشتری های قبلی پرس و جو کنید.

10-دفتر موسسه

 این هم از معیار های خیلی مهم هست. حتی میزان زیبایی دفتر و آدرس اون هم رابطه مستقیم با کیفیت اون موسسه داره. هر چقدر دفتر موسسه کیفیت بالاتری داشته باشه، مطمئنا این رو نشون میده که موسسه اونقدری پول داره که به پول شما محتاج نباشه و به خاطر گرفتن پول شما، خودش رو به آب و آتش نمی زنه!ما فعلا دفتر نداریم ولی برای دفتر مجازی پیاده شده در سایت هزینه ای در حد دفتر کردیم و این دلایل زیادی داشته و داره که متفاوت عمل کنیم.

11-کیفیت و کمیت پاسخگویی آن موسسه

 حتما قبل از انتخاب یک موسسه، چند بار به اون موسسه زنگ بزنین و یا از طریق سایت با اون ها تماس بگیرین تا ببینین چه جوری به شما پاسخ خواهند داد؟ آیا شما رو معطل می کنن؟ آیا به سرعت و با نهایت احترام جواب میدن؟ موسسه ای که نتونه به خوبی به شما پاسخ بده، بعد ها هم شما رو سر کار خواهد گذاشت!

12-نحوه دریافت وجه

 مطمئنا شما باید یک مقدار پولی رو به موسسات مشاوره و انجام پایان نامه پرداخت کنین؛ اما موسسه ای که شما انتخاب کردید، به چه نحوی پول رو دریافت می کنه؟ آیا از شما می خواد که با مراجعه به بانک و کارت به کارت و... پول رو واریز کنید یا اینکه از طریق یک درگاه پرداخت اینترنتی وجه رو دریافت میکنه؟ حتما در این باره تحقیق کنید.

یکی از بهترین موسسه های مشاوره و انجام پایان نامه که می تونین با خیال راحت با اون همکاری داشته باشین، مسداک هست. مسداک، با داشتن کادری مجرب، یک وبسایت عالی، کیفیت انجام خدمات بی نظیر و هزینه های بسیار مطلوب به سرعت، با نهایت احترام و به بهترین شکل پذیرای حضور گرم شما خواهد بود. باور ندارید؟! امتحان آن رایگان است! کلیک کنید.

 من در این مطلب، درباره ویژگی های یک موسسه خوب برای مشاوره پایان نامه صحبت کردم که امیدوارم مطلب خوب و مفیدی باشه و از اون استفاده کنید.

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه

نوشتن پایان نامه ارشد

 
دسته ها: مقالات

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.