انجام پایان نامه حمل و نقل

در رابطه با انجام پایان نامه حمل و نقل در مسداک این مطالب رو ببینید.

انجام پایان نامه حمل و نقل

گرایش حمل و نقل از مهندسی عمران

 همونطور که اطلاع دارید، توی این عصر، که انسان ها وسایلی برای راحتی تمام کارها اختراع و کشف کردن، موضوع حمل و نقل از مهم ترین موضوع هاست. انسان ها همواره نیاز دارند که برای انجام کارها و... از مکانی به مکان دیگه سفر کنن که این سفر ممکنه خیلی کوتاه باشه یا حتی خیلی دراز باشه و چندین روز یا حتی هفته طول بکشه. به دلیل اهمیت بسیار بالای موضوع حمل و نقل، گرایشی هم در رشته مهندسی عمران با این نام به وجود اومده تا افراد بتونن در این باره تحصیل کنند.

همچنین در مسداک بخون: یک نمونه پروپوزال آماده برای فهمیدن نحوه نگارش پروپوزال

مهندسی حمل و نقل و وسایل حمل و نقل جمعی

گرایش حمل و نقل

 همونطور که از نام گرایش هم پیداست و در بالا هم گفته شد، گرایش حمل و نقل درباره انواع حمل و نقل (زمینی، هوایی، دریایی و...) بحث میکنه و دانشجوهای این گرایش در این باره آشنا میشن.

واحد ها

گرایش حمل و نقل، 32 واحد داره که به شرح زیره:

24 واحد تئوری و عملی

2 واحد سمینار

6 واحد پایان نامه

دروس اصلی گرایش حمل و نقل

تحلیل و ارزیابی سیستم های حمل و نقل، مهندسی ترافیک پیشرفته، برنامه ریزی حمل و نقل و تقاضا در حمل و نقل

همچنین برخی از دروس اختیاری این گرایش عبارتند از:

حمل و نقل هوایی، حمل ونقل دریایی، اقتصاد حمل و نقل،لوجستیک، تحقیق در عملیات، طراحی فرودگاه، ایمنی در ترافیک و ...

بازار کار گرایش حمل و نقل

 اولا باید بگم که اکثر افرادی که فارغ التحصیل گرایش حمل و نقل هستند، برخلاف گرایش راه و ترابری، اکثرا توی داخل شهر ها کار میکنند. بعد از اون باید بدونید که استخدام شدن در این گرایش به آسانی صورت می پذیره و اگر شما فارغ التحصیل گرایش حمل و نقل باشید احتمال خیلی کمی وجود داره که استخدام نشید. یک مهندس حمل و نقل میتونه در زمینه های زیر فعالیت داشته باشه:

همکاری با شهرداری ها، سازمان های حمل و نقل شهری، ادارات مختلف راه و ترابری، سازمان های حمل و نقل و ترافیک، شرکت های مطالعاتی در حوزه حمل و نقل و ... .

مهندسی حمل و نقل شهری

ادامه تحصیل در گرایش مهندسی حمل و نقل

 چون این گرایش، درواقع گمنام نیست و افراد زیادی اون رو میشناسند، به تبع امکان ادامه تحصیل در این رشته هم به راحتی در داخل و خارج کشور وجود داره و دانشگاه های زیادی در این زمینه دانشجو می پذیرند.

ویژگی های لازم برای تحصیل در این گرایش

 اول از همه باید به رشته و مخصوصا گرایش خودتون که میخواید تحصیل کنید، علاقه زیادی داشته باشین. همونطور که احتمالا تا الان فهمیدین این گرایش بازار کار کوچکتری نسبت به دیگر گرایش های عمران داره و به همین خاطر علاقه حرف اول رو میزنه.

دوما باید روابط عمومی بالایی برای برخورد با افراد مختلف در کارتون داشته باشید که بتونید موفق بشید.

انجام پایان نامه مهندسی عمران حمل و نقل

 

همونطور که خوندید و ملاحظه کردید، من در این مطلب گرایش حمل و نقل رو براتون شفاف کردم. امیدوارم لذت برده باشید.

در ضمن در صورت نیاز به پایان نامه و مخصوصا انجام پایان نامه ارشد، میتونین به بهترین سایت در این زمینه سفارش بدید تا پایان نامه تون در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام بشه. این سایت مسداک هست که متخصصان ماهری در این زمینه داره. برای سفارش به ما کلیک کنید.

انجام پایان نامه ارشد